RP MOTOMAX CZ s.r.o.

Logo-Motomax-2012

Firma zabývající se od roku 2006 prodejem a servisem motocyklů a ATV. Servis je spojen s kamennou prodejnou, kde nabízíme příslušenství a náhradní díly, oleje světových značek jako je například Bel-Ray. V prodejně naleznete nejrůznější věci pro jezdce ať už off-road či on-road (na silnici i mimo ní).

 ŘEZNICTVÍ NOSEK

nosek-miroslav-jatka-studenec_421940

Od roku 1992 se v malé východočeské obci Studenec, ležící na hlavní trase od pohádkového Jičína směrem na Vrchlabí a Jilemnici, rozvíjí řeznická a uzenářská živnost. Pro dobré fungování byla z počátku důležitá hlavně podpora rodiny a velké odhodlání tvrdě pracovat. Tehdy jestě strojů, které by řezníkovi ulehčily práci, bylo velmi málo, a tudíž velkou část práce bylo nutné zastat ručně.

MOTOPALIČ s.r.o.

motopalic

Naše společnost je ryze česká firma, která si vzala za cíl dovážet na český trh kvalitní produkty z oblasti motosportu. Dnes je firma strategickým dodavatelem a přímým distributorem výrobků předních světových producentů, jako jsou Bel Ray, Beta, Delta Breaking, Reikon, Scott, Sidi či Vertex a to jak pro český, tak i slovenský trh.

LOGICARE s.r.o.

Snímek obrazovky 2015-07-12 v 13.51.16

 

Naše firma byla založena roku 2007 a její hlavní obchodní činnost je směřována k logistice, jenž je navázána na pokročilé informační systémy. Navrhujeme a spravujeme kompletní logistiku u termolabilních látek (od skladování, po přepravu a doložení všech potřebných dokladů). Další činností je analýza, nákup a prodej zdravotních materiálů.

RT MONT s.r.o.

RTMONTlogo

Firma založena roku 2010. Specializace firmy je výstavba opláštění hal a budov.

KALENSKÝ - TRANS s.r.o.

Kalensky_Trans_logo

Jsme mladá rozvíjející se rodinná firma a doprava je pro nás nejen povoláním, ale i zábavou. Zakládáme si na vstřícnosti, solidnosti a osobnímu přístupu ke klientům.Našimi nejvýznamnějšími zákazníky jsou výrobci komponentů pro automobilový průmysl, textilu, elektrovodičů a především jeden z největších světových výrobců foukaného skla.